ארגזים למשאיות
דף הבית
פרופיל החברה
חזון ואסטרטגיה
שרות לקוחות
תהליך ייצור הארגז
מפרט טכני
מאמרים
שאלות ותשובות
ספקים
לקוחות
צור קשר

תהליך ייצור הארגז

 

השימוש במשאיות לצרכי הובלה שונים גבר בשנים האחרונות עקב הביקוש העצום למוצרי צריכה וסחורות אשר יש להעבירם מהיצרן אל הצרכן במהירות ויעילות ללא פגע. ארגז משאית חייב לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר אשר נקבעו על ידי המדינה ולכן בניית ארגזים למשאיות חייבת להיעשות ע"י חברה מקצועית ובעלת ניסיון.

  ארגז משאית – שלבי הייצור:

שלב 1: בחירת ארגז למשאית
שלב 2: תכנון הארגז
שלב 3: שלב הייצור
 
שלב 4: הכנה לרישוי

   
     

 

 

 בחירת ארגז למשאית

 שלב התכנון צריך  להתחיל עוד בטרם רכישת המשאית בפועל וזאת על מנת שתוכלו לבחור במשאית עם משקל העמסה התואם לארגז הנבחר. נפח ההעמסה צריך לקחת בחשבון גם את משקל המשאית וגם את משקל הארגז.  מאחר והינכם יודעים איזה סוג ארגז אתם צריכים (ארגז סגור, ארגז קירור...) ומה נפח הארגז הדרוש לכם, ואנו יכולים להעריך את משקל הארגז בהתאם לנתונים הרצויים, נוכל לעזור לכם לחשב את נפח ההעמסה הדרוש לכם.


תכנון הארגז

כמעט ולא ניתן למצוא ארגז משאית אשר דומה למשנהו וזאת מאחר וכל משאית זקוקה לארגז מעט שונה, בהתאם להיקף ואופי ההובלות שהיא מבצעת. שלב התכנון חשוב ביותר ומתבצע תוך שיתוף פעולה מלא עם הלקוח. תכנון ארגז משאית הוא פעולה הנדסית לכל דבר אשר דורש שרטוטים, מדידות וחישובים מתמטיים מורכבים. רק לאחר ניתוח צרכי הלקוח ואישור השרטוטים שביצע המהנדס, עוברים השרטוטים אל מנהלי קווי הייצור השונים לשם המשך עבודה. שימו לב – שלב התכנון גמיש ביותר ולכן זהו הזמן לביצוע שינויים והזמנת תוספות שונות בטרם יתחיל תהליך הייצור. 

 שלב הייצור

בניית ארגז למשאית הינה מלאכה לא פשוטה מבחינה לוגיסטית ויש לתזמן את הגורמים של תהליך הייצור באופן מופתי. ארגז משאית נבנה בפועל בצורה הדרגתית, כלומר, הכנת מרכיבי הפח של הארגז לפי פרטי ההזמנה והרכבתם, התקנת הדלתות ואמצעי הנעילה, ביצוע עבודות החשמל הספציפיות לכל ארגז משאית והתקנת אלמנטים נוספים אשר הוזמנו ללקוח במיוחד כגון מערכות הידראוליות ועוד.

 
שימו לב כי בוני ארגזים למשאיות שונים, בונים את הארגזים שלהם בצורה שונה האחד מהשני. אנו במריומה בונים ארגזים למשאיות בטכנולוגיה מתקדמת ובסטנדרט גבוה מחומרי גלם אירופאיים שבזכותם הארגזים שלנו קלי משקל אך יחד עם זאת חזקים, איכותיים ועמידים לשנים..  
 

הכנה לרישוי

 כל ארגז משאית חייב לעבור רישוי במשרד הרישוי וזאת לאחר שהוא הורכב בהצלחה על גבי המשאית ועבר מספר בדיקות של בקרת איכות ומבחני בטיחות. ארגז משאית אשר הותקן בצורה חובבנית ולא מקצועית מהווה סכנת חיים ובודאי שלא יעבור את מבחן הרישוי. לאחר שארגז המשאית עבר את מבחן הרישוי הוא עובר ליבואן המשאית לצורך המסירה ללקוח.
שם מלא: טל.
אימייל: הערות:  
מריומה - החברה המרכזית לייצור מרכבים, א.ת נצר סירני, באר יעקב 70395. טל' 08-9244860 , פקס' 08-9217899 צור קשר Design: UNIQUE